Podbrezová | 24.3.2018 | ||||||||||||||
Finálové poradie M-SR žiakov za rok 2018. | |||||||||||||||
I.štart | II.štart | Celkom | |||||||||||||
Por. | Hráč | Č.r.p. | Klub | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu |
1. | Kuráň Erik | ŠKK Starek Trstená | 202 | 116 | 2 | 318 | 198 | 77 | 4 | 275 | 400 | 193 | 6 | 593 | |
2. | Magala Šimon | TJ Rakovice | 190 | 95 | 3 | 285 | 177 | 97 | 2 | 274 | 367 | 192 | 5 | 559 | |
3. | Soják Kristián | ŠK Železiarne Podbrezová | 171 | 99 | 1 | 270 | 186 | 86 | 6 | 272 | 357 | 185 | 7 | 542 | |
4. | Čiljak Martin | Tatran Sučany | 186 | 94 | 4 | 280 | 191 | 69 | 7 | 260 | 377 | 163 | 11 | 540 | |
5. | Dibdiak Adam | Lokomotíva Vrútky | 203 | 89 | 6 | 292 | 176 | 71 | 7 | 247 | 379 | 160 | 13 | 539 | |
6. | Balco Andrej | ŠK Železiarne Podbrezová | 173 | 98 | 2 | 271 | 184 | 75 | 5 | 259 | 357 | 173 | 7 | 530 | |
7. | Knapp Damián | FTC Fiľakovo | 183 | 70 | 11 | 253 | 179 | 89 | 3 | 268 | 362 | 159 | 14 | 521 | |
8. | Eremiáš Daniel | FTC Fiľakovo | 176 | 80 | 4 | 256 | 173 | 90 | 4 | 263 | 349 | 170 | 8 | 519 | |
9. | Malíček Michal | KK Pobedim | 181 | 76 | 7 | 257 | 171 | 80 | 6 | 251 | 352 | 156 | 13 | 508 | |
10. | Šesták Ondrej | ŠK Modranka | 186 | 85 | 9 | 271 | 171 | 48 | 13 | 219 | 357 | 133 | 22 | 490 | |
11. | Jariabka Jakub | ŠK Železiarne Podbrezová | 189 | 79 | 7 | 268 | 155 | 50 | 14 | 205 | 344 | 129 | 21 | 473 | |
12. | Michalčík Alex | MKK Stará Turá | 167 | 88 | 6 | 255 | 177 | 35 | 15 | 212 | 344 | 123 | 21 | 467 | |
13. | Jankovič Milan | ŠK Modranka | 181 | 71 | 8 | 252 | |||||||||
14. | Tomka Adam | Lokomotíva Vrútky | 171 | 78 | 8 | 249 | Rozhodca : | ||||||||
15. | Holota Matúš | MKK Stará Turá | 166 | 81 | 9 | 247 | Babčan Michal | ||||||||
16. | Mačák Jaroslav | ŠK Modranka | 191 | 52 | 8 | 243 | |||||||||
17. | Pečenkár Ondrej | KK Pobedim | 173 | 68 | 7 | 241 | Skalošová Dominika | ||||||||
18. | Lupták Tomáš | MKK Slovan Galanta | 176 | 58 | 11 | 234 | |||||||||
19. | Bánik Matúš | ŠK Železiarne Podbrezová | 155 | 75 | 8 | 230 | Kyselica Ondrej | ||||||||
20. | Tkáč Ján | Tatran Sučany | 148 | 77 | 5 | 225 | |||||||||
21. | Drozdík Lukáš | Inter Bratislava | 156 | 62 | 8 | 218 | |||||||||
22. | Rozkoš Lukáš | MKK Slovan Galanta | 155 | 52 | 10 | 207 | |||||||||
23. | Seman Samuel | PKŠ Košice | 127 | 69 | 13 | 196 | |||||||||
24. | Ášvádi Sebastián | MKK Slovan Galanta | 136 | 50 | 15 | 186 | |||||||||
25. | Minarovjech Matúš | Inter Bratislava | 141 | 43 | 20 | 184 | |||||||||
Podbrezová | 24.3.2018 | ||||||||||||||
Finálové poradie M-SR žiačok za rok 2018. | |||||||||||||||
I.štart | II.štart | Celkom | |||||||||||||
Por. | Hráčka | Č.r.p. | Klub | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu |
1. | Mócová Daniela | ŠK Železiarne Podbrezová | 197 | 60 | 8 | 257 | 185 | 90 | 2 | 275 | 382 | 150 | 10 | 532 | |
2. | Poliaková Naďa | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 72 | 2 | 253 | 189 | 79 | 3 | 268 | 370 | 151 | 5 | 521 | |
3. | Lopušná Zuzana | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 70 | 4 | 251 | 182 | 81 | 5 | 263 | 363 | 151 | 9 | 514 | |
4. | Miháliová Bianka | FTC Fiľakovo | 182 | 61 | 7 | 243 | 189 | 75 | 12 | 264 | 371 | 136 | 19 | 507 | |
5. | Ďuračková Tamara | TJ Rakovice | 172 | 79 | 9 | 251 | 168 | 86 | 5 | 254 | 340 | 165 | 14 | 505 | |
6. | Korčušková Vanesa | ŠKK Starek Trstená | 182 | 59 | 7 | 241 | 173 | 89 | 8 | 262 | 355 | 148 | 15 | 503 | |
7. | Hupčíková Erika | TKK Trenčín | 165 | 89 | 4 | 254 | 191 | 50 | 8 | 241 | 356 | 139 | 12 | 495 | |
8. | Malíčková Radoslava | KK Pobedim | 181 | 71 | 11 | 252 | 189 | 52 | 9 | 241 | 370 | 123 | 20 | 493 | |
9. | Plavuchová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 172 | 70 | 8 | 242 | 190 | 60 | 9 | 250 | 362 | 130 | 17 | 492 | |
10. | Benická Anna | ŠKK Starek Trstená | 187 | 70 | 4 | 257 | 157 | 77 | 2 | 234 | 344 | 147 | 6 | 491 | |
11. | Viglaská Ema | ŠK Železiarne Podbrezová | 157 | 94 | 6 | 251 | 167 | 60 | 10 | 227 | 324 | 154 | 16 | 478 | |
12. | Oszagyanová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 176 | 70 | 8 | 246 | 168 | 61 | 10 | 229 | 344 | 131 | 18 | 475 | |
13. | Kánová Michaela | ŠK Železiarne Podbrezová | 170 | 68 | 8 | 238 | |||||||||
14. | Koreňová Petra | TKK Trenčín | 175 | 49 | 7 | 224 | Rozhodca : | ||||||||
15. | Pohaničová Timea | Inter Bratislava | 147 | 69 | 12 | 216 | Babčan Michal | ||||||||
16. | Jediná Janka | Inter Bratislava | 161 | 53 | 9 | 214 | |||||||||
17. | Sabová Šarlota | ŠK Železiarne Podbrezová | 137 | 76 | 8 | 213 | Skalošová Dominika | ||||||||
18. | Jamborová Lucia | Lokomotíva Vrútky | 160 | 52 | 14 | 212 | |||||||||
19. | Beskidová Katarína | MKK Slovan Galanta | 149 | 62 | 12 | 211 | Kyselica Ondrej | ||||||||
20. | Mrázová Zuzana | TJ Rakovice | 147 | 61 | 11 | 208 | |||||||||
21. | Beskidová Veronika | MKK Slovan Galanta | 140 | 44 | 20 | 184 | |||||||||
22. | |||||||||||||||
23. | Majstrovstvá žiačiek Slov. republiky | ||||||||||||||
24. | Podbrezová | 24.3.2018 | |||||||||||||
Podbrezová | 24.3.2018 | |||||
Finále Majstrovstiev Slovenska žiakov - 2018. | ||||||
Por. | Hráč | Klub | Plné | Dor. | Ch. | Celkom |
1. | Kuráň Erik | ŠKK Starek Trstená | 198 | 77 | 4 | 275 |
2. | Magala Šimon | TJ Rakovice | 177 | 97 | 2 | 274 |
3. | Soják Kristián | ŠK Železiarne Podbrezová | 186 | 86 | 6 | 272 |
4. | Knapp Damián | FTC Fiľakovo | 179 | 89 | 3 | 268 |
5. | Eremiáš Daniel | FTC Fiľakovo | 173 | 90 | 4 | 263 |
6. | Čiljak Martin | Tatran Sučany | 191 | 69 | 7 | 260 |
7. | Balco Andrej | ŠK Železiarne Podbrezová | 184 | 75 | 5 | 259 |
8. | Malíček Michal | KK Pobedim | 171 | 80 | 6 | 251 |
9. | Dibdiak Adam | Lokomotíva Vrútky | 176 | 71 | 7 | 247 |
10. | Šesták Ondrej | ŠK Modranka | 171 | 48 | 13 | 219 |
11. | Michalčík Alex | MKK Stará Turá | 177 | 35 | 15 | 212 |
12. | Jariabka Jakub | ŠK Železiarne Podbrezová | 155 | 50 | 14 | 205 |
Podbrezová | 24.3.2018 | |||||
Finále Majstrovstiev Slovenska žiačok - 2018. | ||||||
Por. | Hráčka | Klub | Plné | Dor. | Ch. | Celkom |
1. | Mócová Daniela | ŠK Železiarne Podbrezová | 185 | 90 | 2 | 275 |
2. | Poliaková Naďa | ŠK Železiarne Podbrezová | 189 | 79 | 3 | 268 |
3. | Miháliová Bianka | FTC Fiľakovo | 189 | 75 | 12 | 264 |
4. | Lopušná Zuzana | ŠK Železiarne Podbrezová | 182 | 81 | 5 | 263 |
5. | Korčušková Vanesa | ŠKK Starek Trstená | 173 | 89 | 8 | 262 |
6. | Ďuračková Tamara | TJ Rakovice | 168 | 86 | 5 | 254 |
7. | Plavuchová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 190 | 60 | 9 | 250 |
8. | Malíčková Radoslava | KK Pobedim | 189 | 52 | 9 | 241 |
9. | Hupčíková Erika | TKK Trenčín | 191 | 50 | 8 | 241 |
10. | Benická Anna | ŠKK Starek Trstená | 157 | 77 | 2 | 234 |
11. | Oszagyanová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 168 | 61 | 10 | 229 |
12. | Viglaská Ema | ŠK Železiarne Podbrezová | 167 | 60 | 10 | 227 |
Podbrezová | 24.3.2018 | |||||||
Finálové poradie M-SR žiakov - dvojíc za rok 2018. | ||||||||
Por. | Hráčka | Č.r.p. | Klub | Plné | Dor. | Ch. | Celkom | Spolu dvojica |
1. | Benická Anna | ŠKK Starek Trstená | 187 | 70 | 4 | 257 | 575 | |
Kuráň Erik | ŠKK Starek Trstená | 202 | 116 | 2 | 318 | |||
2. | Dibdiak Adam | Lokomotíva Vrútky | 203 | 89 | 6 | 292 | 541 | |
Tomka Adam | Lokomotíva Vrútky | 171 | 78 | 8 | 249 | |||
3. | Magala Šimon | TJ Rakovice | 190 | 95 | 3 | 285 | 536 | |
Ďuračková Tamara | TJ Rakovice | 172 | 79 | 9 | 251 | |||
4. | Lopušná Zuzana | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 70 | 4 | 251 | 521 | |
Soják Kristián | ŠK Železiarne Podbrezová | 171 | 99 | 1 | 270 | |||
5. | Jariabka Jakub | ŠK Železiarne Podbrezová | 189 | 79 | 7 | 268 | 514 | |
Oszagyanová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 176 | 70 | 8 | 246 | |||
6. | Mačák Jaroslav | ŠK Modranka | 191 | 52 | 8 | 243 | 514 | |
Šesták Ondrej | ŠK Modranka | 186 | 85 | 9 | 271 | |||
7. | Mócová Daniela | ŠK Železiarne Podbrezová | 197 | 60 | 8 | 257 | 510 | |
Poliaková Naďa | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 72 | 2 | 253 | |||
8. | Kánová Michaela | ŠK Železiarne Podbrezová | 170 | 68 | 8 | 238 | 509 | |
Balco Andrej | ŠK Železiarne Podbrezová | 173 | 98 | 2 | 271 | |||
9. | Eremiáš Daniel | FTC Fiľakovo | 176 | 80 | 4 | 256 | 509 | |
Knapp Damián | FTC Fiľakovo | 183 | 70 | 11 | 253 | |||
10. | Malíček Michal | KK Pobedim | 181 | 76 | 7 | 257 | 509 | |
Malíčková Radoslava | KK Pobedim | 181 | 71 | 11 | 252 | |||
11. | Tkáč Ján | Tatran Sučany | 148 | 77 | 5 | 225 | 505 | |
Čiljak Martin | Tatran Sučany | 186 | 94 | 4 | 280 | |||
12. | Holota Matúš | MKK Stará Turá | 166 | 81 | 9 | 247 | 502 | |
Michalčík Alex | MKK Stará Turá | 167 | 88 | 6 | 255 | |||
13. | Koreňová Petra | TKK Trenčín | 175 | 49 | 7 | 224 | 478 | |
Hupčíková Erika | TKK Trenčín | 165 | 89 | 4 | 254 | |||
14. | Bánik Matúš | ŠK Železiarne Podbrezová | 155 | 75 | 8 | 230 | 472 | |
Plavuchová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 172 | 70 | 8 | 242 | |||
15. | Sabová Šarlota | ŠK Železiarne Podbrezová | 137 | 76 | 8 | 213 | 464 | |
Viglaská Ema | ŠK Železiarne Podbrezová | 157 | 94 | 6 | 251 | |||
16. | Lupták Tomáš | MKK Slovan Galanta | 176 | 58 | 11 | 234 | 445 | |
Beskidová Katarína | MKK Slovan Galanta | 149 | 62 | 12 | 211 | |||
17. | Pohaničová Timea | Inter Bratislava | 147 | 69 | 12 | 216 | 430 | |
Jediná Janka | Inter Bratislava | 161 | 53 | 9 | 214 | |||
18. | Minarovjech Matúš | Inter Bratislava | 141 | 43 | 20 | 184 | 402 | |
Drozdík Lukáš | Inter Bratislava | 156 | 62 | 8 | 218 | |||
19. | Rozkoš Lukáš | MKK Slovan Galanta | 155 | 52 | 10 | 207 | 393 | |
Ášvádi Sebastián | MKK Slovan Galanta | 136 | 50 | 15 | 186 |
Podbrezová | 24.3.2018 | ||||||||||||||||
Finálové poradie M-SR žiakov - družstiev za rok 2018. | |||||||||||||||||
I. štart | II. štart | Celkom jednotlivci | Spolu | ||||||||||||||
Por. | Hráč | Č.r.p. | Klub | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | Plné | Doráž. | Ch. | Spolu | družstvo | |
1. | Korčušková Vanesa | ŠKK Starek Trstená | 182 | 59 | 7 | 241 | 173 | 89 | 8 | 262 | 355 | 148 | 15 | 503 | 1587 | ||
Kuráň Erik | ŠKK Starek Trstená | 202 | 116 | 2 | 318 | 198 | 77 | 4 | 275 | 400 | 193 | 6 | 593 | ||||
Benická Anna | ŠKK Starek Trstená | 187 | 70 | 4 | 257 | 157 | 77 | 2 | 234 | 344 | 147 | 6 | 491 | ||||
2. | Lopušná Zuzana | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 70 | 4 | 251 | 182 | 81 | 5 | 263 | 363 | 151 | 9 | 514 | 1583 | ||
Soják Kristián | ŠK Železiarne Podbrezová | 171 | 99 | 1 | 270 | 186 | 86 | 6 | 272 | 357 | 185 | 7 | 542 | ||||
Kánová Michaela | ŠK Železiarne Podbrezová | 170 | 68 | 8 | 238 | 201 | 88 | 5 | 289 | 371 | 156 | 13 | 527 | ||||
3. | Mócová Daniela | ŠK Železiarne Podbrezová | 197 | 60 | 8 | 257 | 185 | 90 | 2 | 275 | 382 | 150 | 10 | 532 | 1583 | ||
Poliaková Naďa | ŠK Železiarne Podbrezová | 181 | 72 | 2 | 253 | 189 | 79 | 3 | 268 | 370 | 151 | 5 | 521 | ||||
Balco Andrej | ŠK Železiarne Podbrezová | 173 | 98 | 2 | 271 | 184 | 75 | 5 | 259 | 357 | 173 | 7 | 530 | ||||
4. | Mačák Jaroslav | ŠK Modranka | 191 | 52 | 8 | 243 | 149 | 54 | 13 | 203 | 340 | 106 | 21 | 446 | 1411 | ||
Jankovič Milan | ŠK Modranka | 181 | 71 | 8 | 252 | 162 | 61 | 7 | 223 | 343 | 132 | 15 | 475 | ||||
Šesták Ondrej | ŠK Modranka | 186 | 85 | 9 | 271 | 171 | 48 | 13 | 219 | 357 | 133 | 22 | 490 | ||||
5. | Jamborová Lucia | Lokomotíva Vrútky | 160 | 52 | 14 | 212 | 753 | ||||||||||
Dibdiak Adam | Lokomotíva Vrútky | 203 | 89 | 6 | 292 | Rozhodca : | |||||||||||
Tomka Adam | Lokomotíva Vrútky | 171 | 78 | 8 | 249 | Babčan Michal | |||||||||||
6. | Eremiáš Daniel | FTC Fiľakovo | 176 | 80 | 4 | 256 | 752 | ||||||||||
Miháliová Bianka | FTC Fiľakovo | 182 | 61 | 7 | 243 | Skalošová Dominika | |||||||||||
Knapp Damián | FTC Fiľakovo | 183 | 70 | 11 | 253 | ||||||||||||
7. | Malíček Michal | KK Pobedim | 181 | 76 | 7 | 257 | 750 | Kyselica Ondrej | |||||||||
Pečenkár Ondrej | KK Pobedim | 173 | 68 | 7 | 241 | ||||||||||||
Malíčková Radoslava | KK Pobedim | 181 | 71 | 11 | 252 | ||||||||||||
8. | Mrázová Zuzana | TJ Rakovice | 147 | 61 | 11 | 208 | 744 | ||||||||||
Ďuračková Tamara | TJ Rakovice | 172 | 79 | 9 | 251 | Majstrovstvá žiackych družst. Slov. rep. | |||||||||||
Magala Šimon | TJ Rakovice | 190 | 95 | 3 | 285 | Podbrezová | 24.3.2018 | ||||||||||
9. | Sabová Šarlota | ŠK Železiarne Podbrezová | 137 | 76 | 8 | 213 | 727 | ||||||||||
Oszagyanová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 176 | 70 | 8 | 246 | ||||||||||||
Jariabka Jakub | ŠK Železiarne Podbrezová | 189 | 79 | 7 | 268 | ||||||||||||
10. | Bánik Matúš | ŠK Železiarne Podbrezová | 155 | 75 | 8 | 230 | 723 | ||||||||||
Plavuchová Lucia | ŠK Železiarne Podbrezová | 172 | 70 | 8 | 242 | ||||||||||||
Viglaská Ema | ŠK Železiarne Podbrezová | 157 | 94 | 6 | 251 | ||||||||||||
11. | Drozdík Lukáš | Inter Bratislava | 156 | 62 | 8 | 218 | 648 | ||||||||||
Jediná Janka | Inter Bratislava | 161 | 53 | 9 | 214 | ||||||||||||
Pohaničová Timea | Inter Bratislava | 147 | 69 | 12 | 216 | ||||||||||||
12. | Beskidová Katarína | MKK Slovan Galanta | 149 | 62 | 12 | 211 | 604 | ||||||||||
Rozkoš Lukáš | MKK Slovan Galanta | 155 | 52 | 10 | 207 | ||||||||||||
Ášvádi Sebastián | MKK Slovan Galanta | 136 | 50 | 15 | 186 |