< Tretia remíza v rade pre A - družstvo
21.12.2012 22:40 Vek: 11 Jahre

Ukončenie jesennej časti

výsledky posledných kôl

Jesenna časť neskončila pre naše družstvá práve najveselšie, ale prichádza zimná prestávka a hráči majú čas, aby dotrénovali nedostatky a v jarnej časti zabrali.

8.12. vycestovali naši Áčkari za súperom do Galanty. Začiatok zápasu pre nás vyzeral vľmi slubne, keď sme viedli 2:0. V druhej časti zápasu to stále vyzeralo v náš prospech a posledná dvojica nastupovala za stavu 3:1. Ale koncáci z Galanty sa neudržali a porazili našich a tým pádom strhli víťazstvo zápasu na svoju stranu. Prehrali sme 5:3.

MKK Slovan Galanta A                                                   MKK Stará Turá A
3048

Zápasy odohrali aj Béčkari. 8.12. pricestovali do Pobedima, aby obrali lidra tabulky o body, ale svoj zámer nakoniec nedosiahli. Prehrali sme 6:2 o 99 kolov.

KK Pobedim B                                       +99-              MKK Stará Turá B
33493250

15.12. nasúpili na svoj posledný zápas. Prišiel ťažký súper z Galanty. Naši zápas na koly zvládli vyhrať, ale súper nás vybodoval, čo znamenalo konečný stav 4:4 a 48 kolov v náš prospech.

MKK Stará Turá B                                +48-                 MKK Slovan Galanta B
Juríček Radoslav520/0555/1Hegedušová Kristína
Tanglamyer Karol535/0532/1Chovanec Miroslav
Hvožďara Peter519/0534/1Jeriga Jozef
Bies Branislav544/1520/0Šarkói Ľudovít
Hvožřata Pavel518/0521/1Nedomová Bianka
Nemek Peter546/1474/0Szás Ernest/61.h. Sdlák F.
31823136

Jarné kolo začína prvým zápasom 2.ligy západ, ked naši Béčkari privítajú doma súpera Preseľany B. Budem im držať palce.

Medzitým sa uskutočnia majstrovstvá klubu, na ktorré ste vštci srdečne pozvaní. Uskutočnia sa pravdepodobne v dvoch termínoch, o ktoých Vás budeme ešte bližšie informovať.

Samozrejme ako je zvykom, hráči sa počas zimnej prestávky zúčatnia aj nejakých turnajov, ktoré sa organizujú po okolí. O tom, ako si budú naši počínať budeme taktiež informovať.

Prajem všetkým príjemné prežitie sviatkov a vykročte do nového roku tou správnou nohou :)